Sēru vēsts

 

               

                Jeļena Kalniņa   

                                              /27.06.1953.- 14.06.2020./

 

Es aiziešu pa spožu gaismas staru
Uz jaunu gaitu jaunā dzīvībā,
Kur nenomāks vairs rūgta sāpju nasta,
Bet gaišs un priecīgs būs mans lidojums.

Vasaras vidus, viss ir plaukumā un virmojošā smaržā. Šajā skaistajā laikā mūžībā aizsaukta Jaunjelgavas vidusskolas direktora vietniece Jeļena Kalniņa.  Jeļena dzimusi Baltkrievijā, ģimenē, kurā draudzīgi auga trīs māsas. Par mājām kļuva Latvija.
Skolotājas darba mūžs pagāja Jaunjelgavā, kur viņa ieradās pēc Daugavpils Universitātes filoloģijas fakultātes beigšanas. Tālajā 1976.gadā skolā sāka strādāt jauna, atraktīva, interesanta krievu valodas skolotāja. Skolēni mācījās ar interesi, jo jaunā skolotāja katrai situācijai varēja nocitēt interesantu izteicienu, noskaitīt no galvas dzejoli, pat nodziedāt dziesmu. Skolotāja vienmēr domāja par to, lai skolēniem būtu interesanti, lai katrs no viņiem varētu pabūt kāda literāra varoņa lomā, tāpēc vairāku gadu garumā bija iestudēti interesanti skolēnu uzvedumi, rīkoti tematiskie vakari krievu un vācu valodās.
40 gadus Jeļena bija direktora vietniece izglītības jomā. Zinoša, prasīga, labs padomdevējs un atbalsts saviem kolēģiem. Ieviesa skolas dzīvē daudzas labas tradīcijas. Jaunjelgavā izveidojās viņas ģimene, piedzima meita Kristīne un dēls Igors. Skolotāja priecājās par viņu panākumiem dzīvē, par mazbērniem, kuri iepriecināja viņu ar savu apciemojumu un priecājās tad, kad varēja izrauties uz Skotiju pie dēla un tepat uz Rīgu pie meitas.
Jeļenai patika uzņemt draugus, priecāties par dzīvi, izzināt un apceļot citas valstis. Bet šodien viss ir apklusis, priekšā mūžība.
Izsakām visdziļāko līdzjūtību viņas tuviniekiem.
Atvadīsimies no Jeļenas Kalniņas 20.jūnijā plkst. 12.30 pie skolas un izvadīsim uz Jaunjelgavas pilsētas kapiem.

Jaunjelgavas vidusskolas kolektīvs

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »