Sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros – diskusija “Farmaceits – kas slēpjas zem baltā halāta?”

Farmaceits ir pieejamākais veselības aprūpes speciālists, kura potenciālu Latvijas sabiedrība pilnībā neapzinās, jo cauri laikiem šī profesija ir izmainījusies!

Latvijas Farmaceitu biedrība piedāvā iespēju noklausīties diskusiju par farmaceita lomu katra Latvijas iedzīvotāja un līdz ar to – visas sabiedrības veselības uzlabošanā!

Šī gada 5.septembrī no plkst. 11:00 līdz 12:00 sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros mēs, Latvijas Farmaceitu biedrība, organizējam diskusiju “Farmaceits – kas slēpjas zem baltā halāta?”.  Diskusijā piedalīsies LFB prezidente Dace Ķikute, kā arī jaunie farmaceiti, kas ikdienā strādā dažādās ar farmāciju saistītās jomās – Darja Aļeiņikova, Annija Čiščakova, kā arī diskusijas moderators Pēteris Melbārdis.

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāls piedāvā asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Izmantojiet iespēju visiem, kas vēlas – uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem, kuru skaitā pavisam noteikti ir arī farmācijas nozare.

Ņemot vērā šī gada pandēmijas laikā piedzīvoto, mūsuprāt ir ļoti svarīgi, ka tieši farmaceitu vēstījums sasniedz Jūs – Latvijas iedzīvotājus visās mūsu zemes malās. Vēlamies ikvienu izglītot par sava dzīvesveida un veselības uzturēšanas nozīmi un farmaceita zināšanu neizmantoto potenciālu. Izmantojiet izdevību, ka šogad sarunu festivāls LAMPA tiks organizēts atšķirīgi – visi pasākumi būs pieejami tiešsaistē, interneta vietnē www.festivalslampa.lv tādejādi sasniedzot plašāku auditoriju. Aicinām Jūs jau tagad iepazīties ar festivāla mājaslapu!

Uz tikšanos tiešsaistē!

Jūsu Latvijas Farmaceitu biedrība!

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »