Turpinās tūrisma akcijā “Nākamā pietura Zemgale”

Zemgales iedzīvotāji un reģiona viesi aicināti piedalīties pasākumu ciklā “Nākamā pietura Zemgale”, kur līdz pat 5. septembrim Zemgales amatnieki, mājražotāji, saimniecības, ražotnes, pilis, muižas un citi apskates vērti objekti būs sarūpējuši īpašu, ikvienam apmeklētājam saistošu programmu.
24. un 25. jūlijā lieli un mazi aicināti doties uz Jelgavas, Jaunjelgavas, Neretas, Aizkraukles un Skrīveru apkārtnēm. Jelgavas apkārtnē notiks kristālu izzināšana “Livonijas dzintarā”, ekskursija stiprināto dzērienu ražotnē “Tīreļu dzītuve”, izsmalcinātas gardēžu programmas Jelgavas pilī, konfekšu gatavošana “Karameļu darbnīcā”, radoša darbošanās Svētes pilī ar “Mītavas čiekuru” un aktivitātes Svētes keramikas darbnīcā.
Līdztekus Jaunjelgavas, Neretas, Aizkraukles un Skrīveru apkārtnē gaidāmas Skrīveru Pārtikas Kombināta “Gotiņa” un mājas saldējuma meistarklases, Staburaga apkaimes, Omraču Ekociemata un “Padomju gadu” izzināšana, ekskursijas Sunākstes vilnas ražotnē, brīvdienu mājas “Lejas bitēni” mini zoodārzā un Gurkļa koka skulptūru dārzā. Dažādu gardumu un dabas velšu degustācijas Agritas Laizānes košumdārzā, kā arī bioloģiskajā saimniecībā “Ragāres”, skalu pinumu, keramikas, sietspiedes un kūku dekorēšanas darbnīcas, viesošanās Pētera Purviņa antikvārā, izjādes ar zirgiem, viesošanās Ērberģes muižā un stāsti par muižas laikiem Aizkrauklē.
Detalizēta informācija par minētajiem notikumiem pieejama Zemgales plānošanas reģiona mājaslapā www.zemgale.lv un vietējo tūrisma informācijas centru tiešsaistes vietnēs.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Zemgales plānošanas reģiona
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »