12.septembrī Jaunjelgavā notiks izbraukuma vakcinācija

Ņemot vērā zemo vakcinācijas aptveri un vakcinācijas tempu Aizkraukles novadā, sadarbībā ar Nacionālā Veselības Dienesta “Vakcinācijas biroju”, Jaunjelgavā 12.septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst.16.00, Jaunjelgavas kultūras namā norisināsies izbraukuma vakcinācija. Ar kultūras namu ir sarunātas telpas un nepieciešamā palīdzība vakcinācijas procesā. Vakcināciju veiks MFD veselības grupa. Vakcinācija notiks ar Pfizer-BioNTech vakcīnām.

Vakcīnu būs iespējams saņemt ikvienam interesentam

Vakcinācijai NAV iepriekš jāpiesakās.

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Vakcinēties iespējams iedzīvotājiem no 12 gadu vecuma.

Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadu vecumam vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Atbilstoši Pacientu tiesību likuma 13. pantam nepilngadīgiem pacientiem no 14 gadu vecuma ārstniecība ir pieļaujama, ja saņemta viņu piekrišana, līdz ar to pusaudži no 14 gadu vecuma paši var pieņemt lēmumu vakcinēties un nav nepieciešama vecāku vai aizbildņu atļauja vakcīnas saņemšanai.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »