Kategorija: Jauniešiem

Aicina Jaunjelgavas skolēnus pieteikties darbam vasarā

Aicinām Jaunjelgavas pilsētas skolēnus (no 15 gadu vecuma) no 1. maija plkst. 8:00 elektroniski iesūtīt pieteikuma iesniegumu skolēnu vasaras darbam Jaunjelgavā NVA pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. E-pasts iesniegumiem: iluta.groza@jaunjelgava.lv

Novada pagasta jauniešus aicināt pieteikties pie sava pagasta pārvaldniekiem.

Sīkāku informāciju sniegs projekta koordinatore Iluta Groza – iluta.groza@jaunjelgava.lv. 

Iesnieguma paraugs te.

 

Spēlfilma “Jelgava ’94” Jauniešu iniciatīvas centrā Jaunjelgavā

31.janvārī plkst. 18:00 Jaunjelgavas Jauniešu iniciatīvu centrs aicina uz kinovakaru – jaunā spēlfilma “Jelgava ’94”. Ieejas maksa 3 Eur.
Filmas “Jelgava ’94” stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

 

Barikāžu laika atceres pasākums arī Jaunjelgavā

Šodien Jaunjelgavas novada skolu jaunsargi piedalījās barikāžu piemiņas pasākumā Jaunjelgavā. Atmiņās par 1991.gada janvāra notikumiem un pašu pieredzēto dalījās Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks un Daudzeses pamatskolas direktors Valdis Puida. Pasākuma noslēgumā jaunuzņemtie novada jaunsargi deva svinīgo solījumu.

Vairāk foto šeit.

 

Nakts turnīrs volejbolā Seces sporta hallē

Jaunjelgavas vidusskolā viesosies Horvātijas, Slovēnijas un Spānijas skolotāji

Nākošajā nedēļā no 26. līdz 29.novembrim Erasmus+ projekta  „Birds have to fly!” jeb “Putniem ir jālido!” ietvaros Jaunjelgavas vidusskolā viesosies seši skolotāji no projekta partnerības skolām Horvātijā, Slovēnijā un Spānijā. Skolotāji apmeklēs atklātās stundas, smeloties jaunu un lietderīgu pieredzi, kas noderēs turpmākajā darbā partnerību skolās. Jaunjelgavas vidusskolas skolēniem un skolotājiem tā būs iespēja stāstīt par mūsu skolu un tās sasniegumiem, nest skolas vārdu tālāk Eiropas kontekstā, gūt jaunas zināšānas par citu skolu dzīvi Eiropā. Mūsu skolēni gatavo prezentācijas ne tikai par Jaunjelgavas vidusskolu, bet arī par mūsu Balto cielavu un putnu migrāciju kopumā. Aktīvākajiem, darbīgākajiem un ieinteresētajiem projekta gaitā skolēniem būs iespēja apmeklēt šīs skolas projekta gaitā, protams, arī iegūt jaunus draugus un paplašināt savu redzesloku

7.Skrējiens apkārt Jaunjelgavas novadam notiks 10.novembrī

Šā gada 10.novembrī notiks gadskārtējais Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējiens” 83 kilometru garumā apkārt Novadam, pieminot Brīvības cīņās kritušos un godinot Latvijas Republikas pastāvēšanas 101.gadskārtu. Tas sāksies Jaunjelgavas pilsētas kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa plkst. 9.00  un plkst. 17.30 noslēgsies Seces pagasta Stalānu kapsētā. Noslēgumā – svinīgs pasākums un silta tēja.

Pieteikšanās kā katru gadu:

  • Sece –  Arnis Mencendorfs, Intis Stuglis
  • Staburags – Aina Ķīse
  • Sunākste –Vineta Lavrenoviča, Ināra Vītola
  • Sērene- Jānis Jubass, Aivars Strazdiņš
  • Daudzese – Valdis Puida, Signe Gaigalniece
  • Jaunjelgava – Evija Vectirāne

Elektroniski – evija.vectirane@jaunjelgava.lv

Aicinām piedalīties ikvienu novada iedzīvotāju un viesi!

Radi vai attīsti uzņēmējdarbības ideju, piesakoties jauniešu mācībām!

Radi vai attīsti uzņēmējdarbības ideju, piesakoties jauniešu mācībām!
Ja esi jaunietis vecumā no 18-40 gadiem, un vēlies papildināt savas zināšanas uzņēmējdarbības pamatos, tad šīs mācības ir domātas Tev. Mācības ir BEZMAKSAS (finansē Valsts Lauku tīkls), tās sastāv no info dienas, 5 mācību dienām, pieredzes apmaiņas brauciena, biznesa plāna izstrādes un iespēju startēt konkursā “Laukiem būt!”
Piesakies pats vai iesaki kādam, kam tas varētu interesēt!
Atnāc pie mums uz LLKC Aizkraukles konsultāciju biroju 7.oktobrī plkst. 10:00 uz informatīvo dienu un uzzini vairāk!
Sīkāka informācija un pieteikšanās mācībām: madara.vevere@llkc.lv, tel. 22431941 vai https://docs.google.com/forms/d/1bMMJzzeNxsivA5VPA7XZlZ98pSxQgl6znupqGx7y8OQ/viewform?fbclid=IwAR03q3PS2tY8Mp7SJTdYo1h3NWHwjlBLDj1c9Qz5vO5_LIaqSQu8pq2rlxY&edit_requested=true

Zinību diena Jaunjelgavas vidusskolā

Jaunjelgavas bibliotēka aicina uz pasākumu pirmklasniekiem

Trešdien, 28.augustā plkst. 16:00, Jaunjelgavas pilsētas bērnu literatūras nodaļa aicina 1.klases skolēnus kopā ar vecākiem piedalīties pasākumā “Brēmenes muzikanti”.

Sunākstes pagasta dienu noslēgs zaļumballe

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »