Jaunjelgavas vidusskolā viesosies Horvātijas, Slovēnijas un Spānijas skolotāji

Nākošajā nedēļā no 26. līdz 29.novembrim Erasmus+ projekta  „Birds have to fly!” jeb “Putniem ir jālido!” ietvaros Jaunjelgavas vidusskolā viesosies seši skolotāji no projekta partnerības skolām Horvātijā, Slovēnijā un Spānijā. Skolotāji apmeklēs atklātās stundas, smeloties jaunu un lietderīgu pieredzi, kas noderēs turpmākajā darbā partnerību skolās. Jaunjelgavas vidusskolas skolēniem un skolotājiem tā būs iespēja stāstīt par mūsu skolu un tās sasniegumiem, nest skolas vārdu tālāk Eiropas kontekstā, gūt jaunas zināšānas par citu skolu dzīvi Eiropā. Mūsu skolēni gatavo prezentācijas ne tikai par Jaunjelgavas vidusskolu, bet arī par mūsu Balto cielavu un putnu migrāciju kopumā. Aktīvākajiem, darbīgākajiem un ieinteresētajiem projekta gaitā skolēniem būs iespēja apmeklēt šīs skolas projekta gaitā, protams, arī iegūt jaunus draugus un paplašināt savu redzesloku

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »