Par parakstu vākšanas vietām Jaunjelgavas novadā

Lai nodrošinātu parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturēto likumu “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā
“Par pašvaldībām”” atcelšanu, pamatojoties uz likuma “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” 7. panta otro daļu un Centrālās vēlēšanu komisijas 2019. gada 27. decembra rīkojumu Nr. 173 “Par parakstu vākšanas vietu un darba laika noteikšanu”, Jaunjelgavas novadā tiek noteiktas šādas parakstu vākšanas vietas:

Administratīvi teritoriālā vienībaParakstu vākšanas vieta
Administratīvi teritoriālā vienībaParakstu vākšanas vieta
Jaunjelgavas pilsēta, Jaunjelgavas pagastsJaunjelgavas novada domes 2. stāva sēžu zāle Lāčplēša ielā11, Jaunjelgavā
Daudzeses pagastsDaudzeses pagasta pārvalde “Pagastmāja”, Daudzeva, Daudzeses pagasts
Sērenes pagasts“Zvaniņš”, Sērene, Sērenes pagasts
Sunākstes pagasts“Palmas”, Sunākste, Sunākstes pagasts
Staburaga pagasts“Vīgante”, Staburags, Staburaga pagasts
Seces pagasts“Pagastmāja”, Sece, Seces pagasts

Darba laiks: Pirmdiena , trešdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena – no plkst. 9.00 līdz 13.00
Otrdiena, ceturtdiena – no plkst. 15.00 līdz 19.00

 

Zemgales reģiona Attīstības padomē par autoceļiem nākotnē, Ainavu plānu un olu ražošanas milzeni Iecavā

Zemgales Attīstības padomes (ZAP) politiķu ikmēneša sanāksme notika Iecavas novadā, kas lepojas ar pērn iegūto titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, ar izveidoto viedo transporta kustības regulējumu autoceļā “VIA Baltica”, ar ainavas izkopšanu muižas parkā un daudzām radošām izpausmēm izglītības un kultūras jomā.

Sanāksmes ievadā Zemgales politiķus uzrunāja satiksmes ministrs Tālis Linkaits un VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis, kuri iepazīstināja ar ministrijas izstrādāto ilgtermiņa redzējumu “Valsts ceļu tīkls – 2040”. Vīzijas pamatā ir vēlme valstī noslogotākos autoceļus pārbūvēt par ātrgaitas maģistrālēm ar atdalītām braukšanas joslām un divu līmeņu pārvadiem, lai autobraucēji Rīgas apvedceļu no ikvienas lielākās pilsētas varētu sasniegt ne ilgāk kā divās stundās. Ātrgaitas maģistrāļu izbūvi galvenokārt noteiks satiksmes intensitāte, tranzīta plūsma un savienojamība ar kaimiņvalsts svarīgākajām artērijām.

Spēlfilma “Jelgava ’94” Jauniešu iniciatīvas centrā Jaunjelgavā

31.janvārī plkst. 18:00 Jaunjelgavas Jauniešu iniciatīvu centrs aicina uz kinovakaru – jaunā spēlfilma “Jelgava ’94”. Ieejas maksa 3 Eur.
Filmas “Jelgava ’94” stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

 

Muzikāla leļļu izrāde “Viena maza pilsētiņa” Daudzevas saieta namā

Dziesminieka Ērika Loka koncerts Sērenes tautas namā

Valentīndienas balle Daudzevas kultūras namā 15.februārī

28.janvārī notiks kārtējā domes sēde

2020. gada 28. janvārī plkst. 13.00 domes sēžu zālē (Lāčplēša ielā 11, Jaunjelgavā, 2. stāvā) notiks Jaunjelgavas novada domes sēde.

Jaunjelgavas novada Sociālais dienests aicina darbā pansijas/grupu mājas “Vīgante” vadītāju.

Jaunjelgavas novada Sociālais dienests aicina darbā pansijas/grupu mājas “Vīgante” vadītāju.

Prasības pretendentam:

  • Otrā līmeņa augstākā izglītība
  • Vēlama pieredze: darbs ar veciem cilvēkiem un personām ar invaliditāti;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlamas krievu valodas zināšanas.
  • Normatīvo aktu pārzināšana, kas saistīta ar amata pienākumu izpildi.
  • Spēja vadīt institūcijas darbu, nodrošināt institūcijas funkcijas un darbību, plānot un organizēt savu darbu. Augsta atbildības sajūta, precizitāte.
  • Prasme analizēt situāciju un datus, vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus.Prasme strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās.
  • Spēja būt klientorientētam, ētiskums, organizatora spējas (aktivitāšu organizēšana atbilstoši klienta vajadzībām), iniciatīva, komunikācijas prasmes, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, vadīt un strādāt komandā, orientācija uz rezultātu sasniegšanu.
  • Prasme konfliktu risināšanā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

Barikāžu laika atceres pasākums arī Jaunjelgavā

Šodien Jaunjelgavas novada skolu jaunsargi piedalījās barikāžu piemiņas pasākumā Jaunjelgavā. Atmiņās par 1991.gada janvāra notikumiem un pašu pieredzēto dalījās Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks un Daudzeses pamatskolas direktors Valdis Puida. Pasākuma noslēgumā jaunuzņemtie novada jaunsargi deva svinīgo solījumu.

Vairāk foto šeit.

 

Žurkas gada ieskaņas balle Seces kultūras namā

Jaunā spēlfilma “Pilsēta pie upes” skatāma arī Jaunjelgavā

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »