PAZIŅOJUMS PAR ATLĪDZĪBAS NOMAS LIETOŠANĀ NODODAMAJĀM ZEMES VIENĪBĀM SAKŅU DĀRZA IERĪKOŠANAI

Tiek nodota atlīdzības nomas lietošanā nekustamā īpašuma “Pūces”, kadastra numurs 3280 003 0377, 0,70 ha platībā, kas atrodas Sērenes  pagastā, Jaunjelgavas novadā.

Pieteikšanās termiņš 5 (piecas) darba dienas no informācijas publicēšanas Jaunjelgavas novada domes interneta vietnē www.jaunjelgava.lv.

Pansija “Vīgante” saņems Labklājības ministrijas apbalvojumu nominācijā “Gada notikums sociālajā darbā 2019”

Ievērojot tradīcijas jau septīto gadu pēc kārtas, Labklājības ministrija 2019. gada nogalē uzsāka konkursa „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019” realizāciju.
Konkursa mērķis bija apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās
rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums), sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā; pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus; popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.
Nominācijā “Gada notikums sociālajā darbā 2019” visaugstāko punktu skaitu saņēmusi Jaunjelgavas novada dome ar pieteikumu par grupu dzīvokļu un pansijas izveidi Vīgantes pamatskolā.  

 

Gunāra Meijera koncerts Daudzevas saieta namā

Balle Daudzevas saieta namā

Dzejas pēcpusdiena Sērenes bibliotēkā

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Lauku forums” aicina uz semināru

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Lauku forums” aicina uz semināru par mājražošanas, amatnieku un lauksaimniecības produkcijas realizāciju – tiešā piegāde, tirdzniecība, eksports un kooperatīvi

Vieta: Jaunjelgavas novada dome, Lāčplēša iela 11, Jaunjelgava

Laiks: 2020.gada 18.februāris, no plkst. 10.00 līdz 16.30

Semināra programma:

10.00 – 10.30 Semināra atklāšana un rīta kafija – nedaudz par projektu un tā sniegtajām iespējāmIlvija Ašmane, biedrība “Aizkraukles rajona partnerība”

Katrīna Idū, biedrība “Latvijas Lauku forums”

10.30 – 13.00 Mājražotāju tirdzniecības iespējas – biedrība, veikals, kooperatīviMāris Šņickovskis, biedrība “Pārtikas Amatnieki”
13.00 Pusdienas
14.00 Pieredzes stāsts par produktu realizāciju – tiešā tirdzniecība un eksportsAlma Bērziņa, z/s Jundas
15.00 Kopīga darbošanās – kā veiksmīgāk sasniegt savu klientu?Katrīna Idū, biedrība “Latvijas Lauku forums”
16.30 Tīklošanās un sarunas

Darba kārtība

Dalībai seminārā pieteikties var aizpildot pieteikšanās anketu šeit-  https://ej.uz/seminars_1802

vai sazinoties ar projektu vadītāju Ilviju Ašmani ilvija.asmane@aizkrauklespartneriba.lv, 28367981.

Seminārs ir daļa no projekta «No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu lauku tūrisma produktiem»  (Nr. 18-00-A019.333-000017) ietvaros rīkotā desmit semināru cikla mājražotājiem, lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par aktuālajām tēmām esošās uzņēmējdarbības pilnveidošanai un jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Koncerts – sadancis Jaunjelgavas kultūras namā

Filma “Klases salidojums 2” Jaunjelgavas kultūras namā

Ksenijas Šapolovskas gleznu izstāde Seces kultūras namā

Pavasarīgs pasākums novada senioriem

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »