Bērnu popgrupa

IMG_0368 

Jaunjelgavas novada kultūras nama plašajai pašdarbnieku saimei popgrupa pievienojās 2012. gada februārī. Sākotnēji tikai izveidotas divas dažāda vecuma popgrupas, kas darbojās zem nosaukuma “Popīši”. Popgrupām augot un attīstoties, izveidojās trešā grupa, visas trīs grupas 2015. gada septembrī pārsaucās un ieguva jaunu nosaukumu “Fridrihštate”. Popgrupa “Fridrihštate” nesen nosvinēja savu piecu gadu jubileju.

Popgrupas dalībnieki apgūst un attīsta muzikalitāti, vokālās iemaņas, darbošanos kolektīvā, skatuves mākslu, bagātina savus muzikālos iespaidus, viens no tās mērķiem- radīt bērnā interesi par savu kultūru, dzimteni un tradicionālajiem svētkiem, kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt savu laiku. Popgrupa piedalās dažādos koncertos un konkursos gan vietējā mērogā, gan valsts. Jau otro gadu popgrupa pie sevis aicina tuvākas un tālākas popgrupas no visas Latvijas, rīkojot un organizējot bērnu un jauniešu festivālu “Saules ritmi Sēlijā”. Ir ieguvuši draugus no Rīgas, Cēsim, Salaspils, Seces, Skaistkalnes, Ogres, Jelgavas un Aizkraukles. 2017.gadā popgrupa piedalījās jauno izpildītāju konkursos “Nāc sadziedāt 2017” un “No baroka līdz rokam” iegūstot otrās un pirmās pakāpes diplomus.

  1. gadā popgrupā “Fridrihštate” darbojās 29 bērni, Jaunākajā grupā- 11 dalībnieki, Vidējā grupā- 11 dalībnieki, Vecākajā grupā- 7 dalībnieki.

Popgrupas mēģinājumi notiek pirmdienās un trešdienās;

Jaunākās grupa plkst. 16.30

Vidējā grupa plkst. 17.15

Vecākā grupa plkst. 18.15

Ja rodas jautājumi, droši var zvanīt vai rakstīt man “Fridrihštates” vadītājai Unai Arbidānei: tālrunis 29949281, e-pasts una.arbidane@inbox.lv

Uz tikšanos mēģinājumos un/vai koncertos!

 

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »