Projekta pasākumi

Projekts “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Jaunjelgavas novadā”, Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/022

21.12.2020.

Projekta 2020. gada rudens periodā kopš septembra uzsākās peldētapmācības Jaunjelgavas novada skolu skolēniem un ūdens aerobika pieaugušajiem, senioriem Kokneses sporta centra baseinā, kā arī vingrošanas nodarbības sekojošās novada vietās: Staburaga pagastā visiem interesentiem, vingrot gribētājiem Saieta namā vai Vīgantes parkā un pansijā “Vīgante” senioriem, Jaunjelgavā – trīs paaudžu grupās – skolēniem Jaunjelgavas vidusskolā, pieaugušajiem un senioriem – Jaunatnes iniciatīvu centrā; kā arī iepriecinājām bērniņus ar vingrošanas nodarbībām bērniem Jaunjelgavas bērnudārzā.

 

 

 

 

 

 

Vingrošanas nodarbība Staburaga saieta namā

Vingrošanas nodarbība Staburaga saieta namā

Vingrošanas nodarbība pie brīvdabas estrādes Staburaga Vīgantes parkā

Vingrošanu nodarbībās pieaugušo un senioru grupu nodarbību laiks veltīts stiepjošiem, spēcinošiem vingrojumiem, kas caur kustību koordināciju un līdzsvaru harmonizē visa ķermeņa muskulatūru. Tiek veikti elpošanas vingrinājumi, mugurkaula mobilitātes uzlabošanas vingrinājumi, spēka vingrinājumi, izturības vingrinājumi, līdzsvara un koordinācijas vingrinājumi un stiepšanās vingrinājumi.

Vingrošanas nodarbībās skolēniem skolās: vispārattīstošie vingrojumi, veicot stiepšanas vingrojumus, vingrojumus vēdera presei, kāju, roku, muguras muskulatūras trenēšanai, kā arī elpošanas vingrojumus, līdzsvara vingrojumus, relaksācijas vingrojumus uz ķermeņa izjušanu un atbrīvošanu.

Vingrošanas nodarbībās bērniem bērnudārzos: rāpošanas, rāpšanās, līšanas vingrojumi, velšanas, lekšanas, skriešanas, ripināšanas vingrojumi, šķēršļu joslas aktivitātes, ar šīm vingrošanas rotaļām veicinot bērniņu ķermeņa kustību attīstīšanu, mugurkaula stiprināšanu, uzlabojot līdzsvara sajūtu, vispārējo veselību.

Šobrīd nodarbības nenotiek, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem.

Turpināsim 2021. gadā ar iesāktām un jaunām nodarbībām!

Sekojiet informācijai afišās, mājas lapā www.jaunjelgava.lv un avīzē “Jaunjelgavas novada vēstis”

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »